ARENG

Meie huviringid

Eralasteaed Midrimaailm huviringid

JUDO

Toimumise aeg: Kolmapäeval ja reedel
Judotreeningud 3–7-aastastele poistele ja tüdrukutele treener Ralf-Stiven Viru  juhendamisel. Treeningud arendavad kehalist vastupidavust, kehatunnetust, enesedistsipliini, julgust, keskendumis- ja tähelepanuvõimet, õpetavad käitumiskultuuri, teistega arvestamist ja koostööoskust. Treening sisaldab palju sportmänge.

UJUMINE

Toimumise aeg: Reede
Ujumistreeningud toimuvad reedesel päeval lasteaiapäeva sees Nõmme ujulas. Osalevad lapsed  vanuses 4-7 aastat. 

HARITLASE KEELEKOOL- INGLISE KEEL

Toimumise aeg: Neljapäev
Inglise keele õppimine, see on lõbus 🙂 Lapsed vanuses 4-7 eluaastat.

KOLM PÕRSAKEST TEADUSRING

Toimumise aeg: teisipäev
Kolm Põrsakest on Euroopa parimast õpilasfirmast välja kasvanud ettevõte. Meie eesmärk on muuta iga sündmus põnevaks ning meeldejäävaks teaduse abil. Soovime, et lapsed ning ka täiskasvanud tunneksid rohkem uudishimu imelise maailma vastu nende endi ümber.

MUUSIKA-JA LOOVUSRING

Toimumise aeg: reedel 16.30 -17.15
Mudilaste muusikaring on mõeldud 2-3,5 aastastele väikelastele. Muusika leiab tee iga lapse südamesse läbi laulu, laulmise, rütmi-ja pillimängu või põneva mängutegevuse kaudu. Kehapill , eakohased lood ja lõbusad mänguvahendid aitavad luua mängulise ning põneva keskkonna, kus on üheskoos rõõmus olla ja uusi teadmisi omandada. Muusikaringi maskotiks on käpiknukk Käpsik.
Juhendaja: Sirje Luke

EMAD JA ISAD

Mida lapsevanemad arvavad

Lasteaia valiku tegemisel sai määravaks lasteaia asukoht ning lasteaia suurus. Väikestes rühmades saavad õpetajad vajadusel igale lapsele individuaalselt läheneda. Meeldib, et lasteaial on oma söökla, kus valmistatakse toitu kohapeal.

Ajal, mil lapsel oli kohanemisperiood ja mis möödus raskelt nii lapse kui ka minu jaoks, olid õpetajad väga toetavad ja ei jätnud mind oma murega üksi, vaid andsid nõu ja pakkusid välja erinevaid lahendusi.

Valentina

Olen väga õnnelik ja rahul, et leidsime oma tütrele Midrimaailma.

Väiksed rühmad, kodune, sõbralik, väga toetavad õpetajad ja assistendid.

Laste igakülgseks arendamiseks tehakse iga päev tõhusalt tööd.Eriti kiidan lasteaia direktrissi, kes on meile hindamatuks toeks olnud.

Kaia Kaya

Tule tasuta proovipäevale

Tule veendu ise, kui mõnus ja hea on Sinu lapsel meie juures olla. Tasuta proovipäeval saad olla koos oma lapsega meie juures ning see võimaldab Sul endal tunnetada, kas meie keskkond on sobilik Sulle ja Sinu lapsele.

KONTAKT

Eralasteaed Midrimaailm 
Pargi 16, Nõmme, Tallinn

Vaata asukohta kaardilt

Direktor:
Marika Sõrmus
+372 5645 8388

Direktori kt.
Maive Skatśkov
+372 52 76 930

E-mail: midri@midri.ee

KONTAKT

Eralasteaed Midrimaailm 
Pargi 16, Nõmme, Tallinn

Vaata asukohta kaardilt

Direktor:
Marika Sõrmus
+372 5645 8388

Direktori kt.
Maive Skatśkov
+372 52 76 930

E-mail: midri@midri.ee

www.midri.ee